-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг): Перегінський ліцей №1 Перегінської селищної ради.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013355-a
Завершена
454 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae4ad1b7db044409a5f24d3fc1d6d92a
Внутрішній номер закупівлі:
30246525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013355-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133477
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипів Юлія Михайлівна 380980973022 uliyapu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
454 440.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 15 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. У разі затримки у виділенні бюджетних асигнувань розрахунки за послуги здійснюються протягом 30 днів з дати отримання Замовником бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтрок надання послуг до 11.09.2026 року включно. Надання послуг здійснюється кожного робочого дня згідно заявки замовника щодо кількості дітей.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг): Перегінський ліцей №1 Перегінської селищної ради.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 11.09.2026
Місце постачання
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Січових стрільців, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Країло Анатолій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068114551
-
Контактна особа:
Країло Анатолій Юрійович 380669697771 antender@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Михайла Мулика ,27
Ціна пропозиції
454 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ce882b438d143ba8c2734f677be3a87
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013355-a-a1
Постачальник:
ФОП Країло Анатолій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068114551
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Михайла Мулика ,27
Номер договору:
247
Сума договору:
454 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний