-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013346-a
Завершена
2 255 083.60
UAH без ПДВ
Номер:
ff2961f5cb7d43f0b4a4bee3453c4788
Внутрішній номер закупівлі:
30246519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013346-a
Замовник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубна Наталія Миколаївна 380934297656 juli260195@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 255 083.60 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Кількість
6908 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Кількість
12804 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг)
Кількість
3916 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФАБРИКА-КУХНЯ "ГОТУЇМО"» БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45366376
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Яблунська, будинок 1-Л
Ціна пропозиції
2 255 083.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
86b61fee25ce438190b4d036403b4643
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013346-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФАБРИКА-КУХНЯ "ГОТУЇМО"» БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45366376
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Яблунська, будинок 1-Л
Номер договору:
30
Сума договору:
2 255 083.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг): 81.96000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг): 99.32000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг): 106.54000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг): 99.32000 UAH без ПДВ
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг): 106.54000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний