-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Оголошено тендер
2 255 083.60
UAH
Номер:
92062b7b82c2493785dca21326d43ca4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015705-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 255 083.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
-
Дата публікації:
31.08.2026 21:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 0611702 "Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам"
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 262 422.92 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума992 660.68 UAH