-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013337-a
Завершена
384 780.00
UAH без ПДВ
Номер:
9fea51e010fb48f28e9d5f49e77d730f
Внутрішній номер закупівлі:
30246509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013337-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559040
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чижик Володимир Ярославович 380342750981,380507339940 vol1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником/
Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею № 23 ім.Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на вересень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року.
Тому, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею № 23 ім.Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) з 01 вересня 2026 року по 25 вересня 2026 року (період, який необхідний для проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею № 23 ім.Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) до кінця грудня 2026 року включно), враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради», враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальні потреба у здійснення даної Закупівлі
Очікувана вартість:
384 780.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 90
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Гуранич Тетяна Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3072119244
-
Контактна особа:
Гуранич Тетяна Валеріївна 380976433964
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Мазепи, будинок 179, кв.143
Ціна пропозиції
384 780.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
60fe596be6b549b0ac9209a67ef50888
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013337-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Гуранич Тетяна Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3072119244
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Мазепи, будинок 179, кв.143
Номер договору:
31
Сума договору:
384 780.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний