-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013340-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
170 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
10
год
09
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a7e455ec205947eb85257ad423424bd2
Внутрішній номер закупівлі:
30246515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013340-a
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 m.voloshyn@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:51 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:51 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:51 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»