-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»
Оголошено тендер
204 000.00
UAH
Номер:
dbe31aed7e764b7ba2b1c2d16c3b794c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015774-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр "Мала академія наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32827468
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, офіс 1006
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»
Код класифікації видатківКПК-2026:2201120 - Забезпечення діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заходи з позашкільної роботи, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти
Сума204 000.00 UAH