-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013338-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
1 475 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
09
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ee821227c0cc46c0b5198d8d9012b18b
Внутрішній номер закупівлі:
30246510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013338-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26241445
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРСПЕКТИВНА будинок 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гуща Лілія +380522351387 dsu@kr.court.gov.ua https://kr.court.gov.ua/tu12/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 475 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:48 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 475 000.00 код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо