• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо

Оголошено тендер

1 770 000.00 UAH
Номер: 4ca618a885c6484c8a31bc72694ccf1e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015736-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 770 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 21:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код за ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 118 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума1 770 000.00 UAH