-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Кричківській гімназії Солотвинської с/р
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013345-a
Завершена
384 886.00
UAH без ПДВ
Номер:
8cb1fc4139c148cead4d36eeb6e399f1
Внутрішній номер закупівлі:
30246517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013345-a
Замовник:
Кричківська гімназія Солотвинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804600
-
Адреса:
77744, Україна, Івано-Франківська область, Кричка, Івано-Франківська обл, Івано-Фрагківський р-н, с. Кричка, вул. Карпатська 242 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Більчак Іванна Миколаївна +380989662021 ivanka2104@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55321000-6 Послуги з готування їжіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
384 886.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Кричківській гімназії Солотвинської с/р
Кількість
5618 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77744, Україна, Івано-Франківська область, с. Кричка, с. Кричка, вул. Карпатська 242 а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фоп Сидорук Василь Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
35211214134
-
Контактна особа:
Сидорук Василь Михайлович 0967820810
-
Адреса:
77761, Україна, Івано-Франківська область, Горохолин Ліс, Чорновола 672А
Ціна пропозиції
384 886.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ea8636ab5f34aed9665c6f068182d5e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013345-a-a1
Постачальник:
Фоп Сидорук Василь Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
35211214134
-
Адреса:
77761, Україна, Івано-Франківська область, Горохолин Ліс, Чорновола 672А
Номер договору:
22
Сума договору:
384 886.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний