-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10- ID: UA-2026-08-31-012255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245532
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:13)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кліматичне обладнання- ID: UA-2026-08-31-012237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245530
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального кор...×-
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
- ID: UA-2026-08-31-012249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245529
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали, код за ДК 021-2015: 44000000-0 «Конструкції та конструкційні мате...×-
Конструкційні матеріали, код за ДК 021-2015: 44000000-0 «Конструкції та конструкційні матеріали: допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)» (8.39)
- ID: UA-2026-08-31-012248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245527
Військова частина А4948 ЄДРПОУ: 26638852ДК 021:2015: 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)Активна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для...×-
Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-012247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245526
Кольчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04350524ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)- ID: UA-2026-08-31-012252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245525
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво пісочне- ID: UA-2026-08-31-012250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245524
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодний асфальт- ID: UA-2026-08-31-012246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245523
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 44358275ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №1:Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-012245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245521
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля робіт із розробки та виготовлення проектно-кошторисної документації стадії робоч...×-
Закупівля робіт із розробки та виготовлення проектно-кошторисної документації стадії робочий проєкт для проведення робіт на Об’єкті: "Капітальний ремонт будівлі №______________* с. Гавришівка (комплексна будівля з їдальнею та медичним пунктом) (ремонт покрівлі) (коригування)"
- ID: UA-2026-08-31-012240-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245519
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ ЄДРПОУ: 08320218ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 22- ID: UA-2026-08-31-012241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245518
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245515
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Р...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни на ділянці км 22+345 - км 85+340 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245514
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-012233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245511
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8- ID: UA-2026-08-31-012232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245510
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-