• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

333 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
35
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aa93034b768c44acb413a3480e3bc0c4
Внутрішній номер закупівлі: 30245526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012247-a   
Замовник: Кольчинська селищна рада
Контактна особа: Мирослава Маринець +380990891444 miroslava-8@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴333 333.33 Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)