• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: f4b3ecac311b45b1815ae378cf78576e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014522-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кольчинська селищна рада
Замовник: Кольчинська селищна рада
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пароконвектомат в комплекті з аксесуарами (код за ДК 021:2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування)
Примітки: Закупівля проводиться згідно Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12.10.2022 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 17:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКольчинська
Сума400 000.00 UAH