• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

277 717.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
01
год
36
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1b48ed4d15a441f7ba4c901151314246
Внутрішній номер закупівлі: 30245529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012249-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Денис Бречко +380612280930 zrs.brechko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 277 717.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:21 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:21 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:21 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴277 717.83 «Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]