-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012252-a
Завершена
1 497 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e1786c97c6d41518bbe494544ec5d24
Внутрішній номер закупівлі:
30245525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012252-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 497 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)
Кількість
62400 штука
Період постачання
до 01.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 22
Ціна пропозиції
1 497 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
05c968d891dd42a097ed4c2ccb5f8e80
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012252-a-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 22
Номер договору:
699
Сума договору:
1 497 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 248 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний