-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245559
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту &...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту "Капітальний ремонт приміщень будівлі літери Б1 ліцею №7 Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. М.Грушевського, 16 м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-08-31-012280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245557
ЛІЦЕЙ № 7 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559146ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура м...×-
«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
- ID: UA-2026-08-31-012275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245556
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 03397564ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного сорту...×-
ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий першого товарного сорту; Морква свіжа, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту; Апельсини свіжі першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший; Лимони свіжі першого сорту
- ID: UA-2026-08-31-012273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245555
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ретомнт сантехнічного обладнання на території закладу освіти за адресою : с.Приши...×-
поточний ретомнт сантехнічного обладнання на території закладу освіти за адресою : с.Пришиб Кременчуцького району Полтавської області вул. Центральна 19
- ID: UA-2026-08-31-012274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245554
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44559843ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
- ID: UA-2026-08-31-012277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245552
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних...×-
Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)
- ID: UA-2026-08-31-012276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245551
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-012271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245548
Зміївська міська рада ЄДРПОУ: 04058674ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 23- ID: UA-2026-08-31-012268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245547
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Бершадь...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Бершадь/)
- ID: UA-2026-08-31-012272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245546
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав з ПВХ для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуй...×-
Рукав з ПВХ для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
- ID: UA-2026-08-31-012267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245544
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК" ЄДРПОУ: 37121913ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярське приладдя- ID: UA-2026-08-31-012262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245543
комунальний заклад "Обласний "Центр-Ветеран" з питань допомоги захисникам і захисницям України" ЄДРПОУ: 43243622ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій з додатковим картриджем- ID: UA-2026-08-31-012265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245542
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37830936ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окреми...×-
Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окремих елементів благоустрою (Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування), (Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів)
- ID: UA-2026-08-31-012256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245541
КП "Київтранспарксервіс" ЄДРПОУ: 35210739ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території Галицького фахового коледжу іме...×-
Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола: 46001, м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 15
- ID: UA-2026-08-31-012264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245538
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -