-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окремих елементів благоустрою (Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування), (Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012256-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
4 826 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
38
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0ad5e8af5cdf451d8e983f3572c3c969
Внутрішній номер закупівлі:
30245541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012256-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волохонський Олександр Володимирович 380443614278 tender_tender_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 826 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:28 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:28 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:28 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴4 205 500.00 Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування)
- Лот №2 ₴620 500.00 Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів