• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій з додатковим картриджем

згідно коду за ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтери (Багатофункціональний пристрій з додатковим картриджем), відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

50 973.34 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 911915c429f04870882bd51199a69374
Внутрішній номер закупівлі: 30245542
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012265-a   
Замовник: 5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Шевцова Надія Миколаївна +380617879468 n.shevtsova@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 973.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 973.34 Багатофункціональний пристрій з додатковим картриджем