-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012271-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
1 000 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
01
год
36
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5287f43914b84f119e980a0ef9210c3e
Внутрішній номер закупівлі:
30245548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012271-a
Замовник:
Зміївська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058674
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський район, м. Зміїв, вул. АДМІНІСТРАТИВНА, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Маковецька +380574734523 makio@ukr.net http://www.zmiivmisto.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:24 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:24 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:24 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент