• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент

Оголошено тендер

1 200 000.00 UAH
Номер: 0ab2b2457a8f48dc9689777f83c86698
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014691-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Зміївська міська рада
Замовник: Зміївська міська рада
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 18:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗміївська
Сума1 200 000.00 UAH