• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Бершадь/)

Продавець повинен поставити Товар Покупцю, якість якого відповідає вимогам, що пред’являються діючим законодавством, до такого роду товарів, зокрема чинним вимогам ТУ У 16.1-009942 07-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги», ТУ У 16.1-31128012-001:2020 «Деревина дров’яна, дрова та тріска паливна», а також не мати дефектів товарного вигляду.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

437 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 939ae33fc2bf47feb383a750d86dde60
Внутрішній номер закупівлі: 30245546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012272-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 437 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴437 500.00 Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Бершадь/