• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)

Більш детальна інформація в тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)

81 540.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
58
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ff60b7bfaea240df90e34fb9b0546b2f
Внутрішній номер закупівлі: 30245551
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012276-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 81 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:25 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴81 540.00 Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)