• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)

3 847 321.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
35
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3aca59f5abc943d18429434101763931
Внутрішній номер закупівлі: 30245556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012275-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
Контактна особа: Ольга Підгородецька +380979995331 zakupivli_hossc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 847 321.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:25 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 847 321.00 «Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)