-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
Оголошено тендер
4 116 633.47
UAH
Номер:
940cb49989654430aede63d8db82d3c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014746-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03397564
-
Адреса:
29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницкий, вул. Володимирська, буд. 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03397564
-
Адреса:
29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницкий, вул. Володимирська, буд. 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 116 633.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи № 469 від 31.08.2026 року.
Місцезнаходження: 29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 85,
Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи № 469 від 31.08.2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницька
Сума4 116 633.47 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
130526-93EF6A0F
Назва проєкту:
Придбання медичного обладнання для КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-130526-93EF6A0F