-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекти супутникового зв’язку Starlink Mini (Starlink Mini Kit)- ID: UA-2026-08-31-012176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245457
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоби такелажні згідно ДК 021:2015 код 44530000-4 — Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-012179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245451
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2026-08-31-011972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245449
Військова частина А5046 ЄДРПОУ: 26639320ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей-олівець Buromax PVP 8гр- ID: UA-2026-08-31-012168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245447
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову освіту в закладі загальної середньої...×-
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову освіту в закладі загальної середньої освіти – Йосипівська початкова школа Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-012167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245446
Йосипівська початкова школа Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 22067447ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі металеві оцинковані (код згідно ДК 021:2015:39150000-8 Меблі та приспособи різні)- ID: UA-2026-08-31-012169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245445
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38329739ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тушка хека- ID: UA-2026-08-31-012163-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245444
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Приворотський заклад дошкільно...×-
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Приворотський заклад дошкільної освіти «Калинонька» Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-012166-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245442
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу- ID: UA-2026-08-31-012158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245439
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ" ЄДРПОУ: 34239034ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корю...×-
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-31-012157-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245438
Сосницька селищна рада ЄДРПОУ: 04412656ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Ярославів Вал, 26, Шевченківський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-012155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гальмівні рідини- ID: UA-2026-08-31-012154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245435
Комунальне підприємство "Конотопське транспортне управління" ЄДРПОУ: 03328557ДК 021:2015: 09211650-2 Гальмівні рідиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу - шкільного автобуса Шевченківської гімна...×-
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу - шкільного автобуса Шевченківської гімназії - АТАМАН D093S2
- ID: UA-2026-08-31-012161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245434
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 43956126ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській о...×-
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
- ID: UA-2026-08-31-012160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245433
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе хека- ID: UA-2026-08-31-012159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245432
КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КМИТІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20407784ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -