• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:01)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:01)

2 190 988.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
59
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9423ddddacaa4eea8eb4040c9d09254a
Внутрішній номер закупівлі: 30245438
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012157-a   
Замовник: Сосницька селищна рада
Контактна особа: Алла Мовчаненко +380956765579 matvienko1953@gmail.com http://sosnitsa-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 190 988.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:10 - 08.09.2026 00:01
Період оскарження: 31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 190 988.00 «Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь