-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено тендер
2 629 185.60
UAH
Номер:
f669c9213b7b4fbc9b300202784c31ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004936-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сосницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412656
-
Адреса:
16100, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Сосниця, вул. Грушевського, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 629 185.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Примітки:
Закупівля здійснюється згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» ( зі змінами) з врахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяСосниця
Сума2 629 185.60 UAH