-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі металеві оцинковані (код згідно ДК 021:2015:39150000-8 Меблі та приспособи різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012169-a
Завершена
26 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
a6424246a2b54c95b1c89a54f2e5f334
Внутрішній номер закупівлі:
30245445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012169-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Каптенко +380674124010 i.kaptenko@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
26 690.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стелаж металевий оцинкований на 5 полиць 1800х700х300
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Стелаж металевий оцинкований на 5 полиць 1800х700х600
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТКАСПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784726
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
26 690.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
98a0a554c2c24450aa693a9a1e24bef0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012169-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТКАСПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784726
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
113
Сума договору:
26 690.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:59
Статус:
Підписаний