-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012160-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 488 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fdb9bbf83a864ac5835a4450e300e38f
Внутрішній номер закупівлі:
30245433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012160-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Кінь +380532517512 kinviktoria@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 488 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 488 333.33 Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»