-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Оголошено тендер
1 786 000.00
UAH
Номер:
51b3154fc5ce49a0ab811bd6edd5a961
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 786 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Примітки:
Субвенції місцевих бюджетів: розпорядження ПОВА №737 від 13.07.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Кількість
112 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенції місцевих бюджетів: розпорядження ПОВА №737 від 13.07.2026
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 786 000.00 UAH