-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоби такелажні згідно ДК 021:2015 код 44530000-4 — Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012179-a
Завершена
17 923.20
UAH з ПДВ
Номер:
2fde909e0ec949c38775e260ef43f0af
Внутрішній номер закупівлі:
30245451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012179-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Москаленко Андрій Анатолійович 380612808512 andrey_mtm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
17 923.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скоба такелажна G-210 3/4" 4,75тн
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Скоба такелажна G-2130 1-1/4" 12,0тн
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Скоба такелажна G-209 1-1/2" 17,0тн
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛОАД-ТЕХ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38935167
-
Контактна особа:
Віталій АВРАМЕНКО 380487360494 tender@load-tech.com.ua
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76, офіс 2
Ціна пропозиції
17 923.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0df851e794b463091201b49d4baf364
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012179-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЛОАД-ТЕХ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38935167
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76, офіс 2
Номер договору:
0953/2026
Сума договору:
17 923.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 936.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний