• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Скоби такелажні згідно ДК 021:2015 код 44530000-4 — Кріпильні деталі

Оголошено тендер

19 290.24 UAH
Номер: 892cb48db9b74557a5ab3537acc1e3ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014587-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Очікувана вартість: 19 290.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Скоби такелажні згідно ДК 021:2015 код 44530000-4 — Кріпильні деталі
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів для закупівлі послуг відповідно до підпункту 6 п.13 Особливостей. здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 31.08.2026 17:59
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 290.24 UAH