• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

335 002.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
58
хв
46
сек
Гарантія - 10 050.08 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3d18ce8b2fbf401999b9d5e814d2da4f
Внутрішній номер закупівлі: 30245439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012158-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Контактна особа: Тетяна Яремчук +380443634334 tetiana.yaremchuk@infotech.gov.ua https://infotech.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 335 002.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴335 002.50 Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу