• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу

Оголошено тендер

402 003.00 UAH
Номер: 10e8113ae8e647e791bc2c9b0a37ecc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014394-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Очікувана вартість: 402 003.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 31.08.2026 17:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума402 003.00 UAH