• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Філе хека

Завершена

29 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 999fd259bada446baa88c7a81f45e0b7
Внутрішній номер закупівлі: 30245432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012159-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КМИТІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Слюсарчук +380984136263 kmitow_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 29 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе хека
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 100 кілограм
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 12526, Україна, Житомирська область, с.Кмитів, Покровська буд 42 Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Баженов Сергій Леонідович
Ціна пропозиції 29 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e556b778e1cc4f84a1f214a15e5893e7
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012159-a-a1
Постачальник: Баженов Сергій Леонідович
Номер договору: 50/26
Сума договору: 29 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:09
Статус:
Підписаний
pdf
29500 01_merged_compressed.pdf