-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізована охорона- ID: UA-2026-08-31-013209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246383
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вогнегасники порошкові ВП-2(з), ВП-6(з)- ID: UA-2026-08-31-013186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246381
Військова частина А4848 ЄДРПОУ: 26638355ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів-утримання об’єктів зливної каналізації і дощоприйм...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-утримання об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів
- ID: UA-2026-08-31-013206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246380
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-013207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-08-31-013205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246378
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №18 "ЗІРОЧКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26380833ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) (Кейтеринг)- ID: UA-2026-08-31-013203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246377
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 10 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431098ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-013204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246376
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення КЗДО «Вербківський дитячий ясла-садок «Окса...×-
Поточний ремонт внутрішньої системи опалення КЗДО «Вербківський дитячий ясла-садок «Оксанка» за адресою : вул. Сонячна 86,с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області».
- ID: UA-2026-08-31-013202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246375
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмний комплекс "КУРС" (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані...×-
Програмний комплекс "КУРС" (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246374
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25894547ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захи...×-
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві
- ID: UA-2026-08-31-013201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246373
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
- ID: UA-2026-08-31-013196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246372
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка бульбашкова; стрічка сигнальна; плівка стрейч; плівка поліетеленова...×-
Плівка бульбашкова; стрічка сигнальна; плівка стрейч; плівка поліетеленова
- ID: UA-2026-08-31-013197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246370
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту по заміні віконного блоку будівлі №* військового містечка № *- ID: UA-2026-08-31-013198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246369
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (гелі для прання,засоби для чищення,засоби дл...×-
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (гелі для прання,засоби для чищення,засоби для видалення жиру,гель для миття дитячого посуду)
- ID: UA-2026-08-31-013190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246367
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ПРОЛІСОК" БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34490618ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних тр...×-
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»
- ID: UA-2026-08-31-013192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246365
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -