• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) (Кейтеринг)

Завершена

725 158.98 UAH без ПДВ
Номер: b79712c52f4b4a818079242ef670f8aa
Внутрішній номер закупівлі: 30246377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013203-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 10 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Віолета Василович +380997583682 violetaznz10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 725 158.98 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) (Кейтеринг) - 1-4 кл
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 4914 штука
Період постачання до 24.12.2026
Місце постачання 58004, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, Горіхівська, 29 На карті
Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) (Кейтеринг) - 5-9 кл
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 7020 штука
Період постачання до 24.12.2026
Місце постачання 58004, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, Горіхівська, 29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРШИЙ БУКОВИНСЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»
Ціна пропозиції 725 158.98 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f6a5587c815f4315a1735581336dc275
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013203-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРШИЙ БУКОВИНСЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»
Номер договору: 11
Сума договору: 725 158.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 21:05
Статус:
Підписаний
pdf
Меню одноразового харчування (сніданків) осінь 2026.pdf
pdf
Договір Харчування (сніданки)Осінь-зима 2026_compressed.pdf
pdf
Звіт UA-2026-08-06-010951-a-report.pdf
pdf
Меню одноразового харчування (сніданків) зима 2026-2027.pdf
pdf
Рішення Про встановлення граничної вартості.pdf
pdf
Наказ та обгрунтування.pdf