• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 19:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 19:00)

366 471 804.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
35
хв
36
сек
Гарантія - 366 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e85dc86878c8441a84e8f2289a5c0f84
Внутрішній номер закупівлі: 30246373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013201-a   
Замовник: РИТУАЛЬНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Бабенко Олександр Ігоревич 380965205620 kashmarchik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 366 471 804.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:11 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:11 - 16.09.2026 19:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:11 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴366 471 804.00 Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві