-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві
Оголошено тендер
439 766 164.80
UAH
Номер:
77148a28e6994df59d8489e498a8a5e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015459-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РИТУАЛЬНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358475
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 47/14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РИТУАЛЬНА СЛУЖБА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358475
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 47/14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
439 766 164.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6090 - Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума439 766 164.80 UAH