• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів-утримання об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

10 651 143.51 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
58
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3d940e3fa23b4d3d9b5c4f1870a65fb7
Внутрішній номер закупівлі: 30246380
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013206-a   
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 651 143.51 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:12 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 651 143.51 Послуги з благоустрою населених пунктів-утримання об’єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів