• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт внутрішньої системи опалення КЗДО «Вербківський дитячий ясла-садок «Оксанка» за адресою : вул. Сонячна 86,с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області».

Завершена

34 477.00 UAH без ПДВ
Номер: 341b6922ec1040898a6635fe3ccd4cb7
Внутрішній номер закупівлі: 30246375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013202-a   
Замовник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Наталія Самсоненко +380953402258 zakupkipromua2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 34 477.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
поточний ремонт внутрішньої системи опалення КЗДО «Вербківський дитячий ясла-садок «Оксанка» за адресою : вул. Сонячна 86,с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області».
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 51453, Україна, Дніпропетровська область, с.Вербки Павлоградський р-н, вул. Сонячна,86 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Іванова Аліна Олександрівна
Ціна пропозиції 34 477.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a3d7b6c382da426ba25f2dcd9efb3532
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013202-a-a1
Постачальник: Іванова Аліна Олександрівна
Номер договору: 466
Сума договору: 34 477.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 21:05
Статус:
Підписаний
rtf
175_ДЦ_ДЦ (договірна,пояснювальна,прямі витрати).rtf
docx
8. Протокол відмінені відкриті торги п. п. 6 п.13.docx
rtf
175_ДЦ_ЗВВ (1).rtf
rtf
175_ДЦ_ЛК1_02-01-01 (1).rtf
rtf
175_ДЦ_ПВР (1).rtf
docx
договір про закупівлю_послуг.docx
rtf
175Дефектний акт.rtf
docx
Обгрунтування ПОГОДЖЕНИЙ.docx
pdf
дефектний до 466.pdf
pdf
Дефектний акт до дог 466.pdf
pdf
дог 466.pdf
pdf
договірна до дог 466.pdf
pdf
Загально виробничі до дог 466.pdf
pdf
інф про ціни на мат ресурси до дог 466.pdf
pdf
локальний кошторис 02 01 01 до дог 466.pdf
pdf
підсумкова відомість ресурсів до дог 466.pdf
pdf
обгрунтування до дог 466.pdf
pdf
пояснювальна до дог 466.pdf
pdf
протокол 333.pdf
pdf
прямі витрати і загальновиробничі до дог 466.pdf