• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні

реактиви для біохімічних досліджень

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

83 169.21 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
19
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 020a3fc0fa30438caf2fd7f62f0f904a
Внутрішній номер закупівлі: 30246379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013207-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
Контактна особа: Наталя Дейнека +380930482628 buh.cpmsd6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 169.21 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:12 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 169.21 Лікарські засоби різні