-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
88 991.06
UAH
Номер:
abd782b54e7541aaac94ceb326416bae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015620-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 991.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Примітки:
реактиви для біохімічних досліджень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
31.08.2026 21:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розчин ізотонічний, фасування: 20літрів до гематологічного аналізатора MicroCC20Plus (закрита система) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro)
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Лізуючий розчин, фасування: 1літр. до гематологічного аналізатора MicroCC20Plus (закрита система) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Концентрований розчин для промивання, фасування: 50мл до гематологічного аналізатора MicroCC20Plus (закрита система) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
58236 Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Розчин для промивання, фасування: 1літр до гематологічного аналізатора MicroCC20Plus (закрита система) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
58236 Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Розчин для очистки, фасування: 50мл до гематологічного аналізатора MicroCC20Plus (закрита система) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
58236 Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума88 991.06 UAH