-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «історія».
- ID: UA-2026-04-02-005527-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802934
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «монументальне мистецтво»
- ID: UA-2026-04-02-005102-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802505
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спад...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
- ID: UA-2026-02-20-006702-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28376324
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спад...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «археологія», «історія», «монументальне мистецтво» (виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини національного і місцевого значення та щойно виявлені об`єкти культурної спадщини)
- ID: UA-2025-07-15-004525-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25880932
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спад...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
- ID: UA-2024-11-13-005738-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23232733
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого/...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого/національного значення
- ID: UA-2024-10-18-010717-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22946607
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення
- ID: UA-2024-10-02-002684-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22762403
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спад...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
- ID: UA-2024-09-16-002437-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22590945
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спад...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
- ID: UA-2024-08-13-005710-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22299699
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого/...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого/національного значення
- ID: UA-2024-08-05-006365-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22230013
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого...×-
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення
- ID: UA-2024-07-30-002143-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22183907
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38715770ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -