-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-005738-a
Завершена
767 806.80
UAH без ПДВ
Номер:
19735d99300147fab4561c7b4a6a9730
Внутрішній номер закупівлі:
23232733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-005738-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для здійснення закупівлі за предметом: Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура» (ДК 021:2015: 92520000-2 — Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель) очікувана вартість якої становила – 767806,80 гривен замовник шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному особливостями здійснював закупівлю згідно оголошення UA-2024-09-16-002437-a. Проте відповідно до пп. 2 п. 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, такі відкриті торги автоматично відмінилися електронною системою закупівель. Отже, враховуючи, що предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні UA-2024-09-16-002437-a про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність учасників процедури закупівлі
Очікувана вартість:
767 806.80 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
Кількість
17 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ОХОРОНИ ПАМ'ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36425746
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 19
Ціна пропозиції
767 806.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2024 11:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
66534545e2a642bf91a0fa9dd5e24844
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-13-005738-a-c1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ОХОРОНИ ПАМ'ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36425746
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 19
Номер договору:
190
Сума договору:
767 806.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
12.11.2024 10:00
Статус:
Підписаний