-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «монументальне мистецтво»
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-005102-a
Завершена
399 564.00
UAH з ПДВ
Номер:
d45ab1c427624ff3be113b9b0dcc8540
Внутрішній номер закупівлі:
28802505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-005102-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
399 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 11:57 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 11:57 - 10.04.2026 00:00
Аукціон:
з 10.04.2026 12:11
Період кваліфікації:
10.04.2026 00:00 - 23.04.2026 16:45
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 564.00 Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «монументальне мистецтво»