-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення
Тендер Prozorro UA-2024-07-30-002143-a
Торги не відбулися
502 799.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 027.99 UAH
мін. крок: 1% або 5 027.99 UAH
Номер:
5851859eb10844a0a452e9af6d4a9324
Внутрішній номер закупівлі:
22183907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-30-002143-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
502 799.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2024 10:42 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2024 10:42 - 07.08.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴502 799.00 Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення