-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення
Оголошено тендер
502 799.00
UAH
Номер:
179ddc5aca474af1b450f766cb6a3957
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-30-002495-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
502 799.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги щодо виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини місцевого значення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.07.2024 10:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума502 799.00 UAH