-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-005710-a
Торги не відбулися
1 600 802.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 008.02 UAH
мін. крок: 1% або 16 008.02 UAH
Номер:
31a586cca3ec4406ab39da7cd1eff7f5
Внутрішній номер закупівлі:
22299699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-005710-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 600 802.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2024 13:10 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2024 13:10 - 21.08.2024 08:00
Період кваліфікації:
21.08.2024 08:00 - 06.09.2024 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600 802.40 Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»