• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»

Оголошено тендер

1 600 802.40 UAH
Номер: 93ca71234dce4474b4c5e10dad826a29
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-13-007060-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 600 802.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.08.2024 12:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 600 802.40 UAH