-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-002437-a
Торги не відбулися
767 806.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 678.06 UAH
мін. крок: 1% або 7 678.06 UAH
Номер:
7ea434d92d204fa593b69fe87ec20d2e
Внутрішній номер закупівлі:
22590945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-002437-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
767 806.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 10:30 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 10:30 - 24.09.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴767 806.80 Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «архітектура»